Tugazeta

W Czastarach świętowali już Dzień Sołtysa

Powiat Wieruszowski
2022-03-09 13:13

9 marca 2022 r. w sali narad Urzędu Gminy w Czastarach odbyło się spotkanie Pana Dariusza Rejmana - Wójta Gminy Czastary i  Pracowników Urzędu z Sołtysami Gminy Czastary.

Rozpoczynając spotkanie Wójt Gminy w związku ze zbliżającym się Dniem Sołtysa, złożył wszystkim gospodarzom sołectw gminy Czastary serdeczne życzenia wytrwałości i zadowolenia z wypełniania codziennych obowiązków. Podkreślił, że rola sołtysa w swoich miejscowościach jest bezcenna. Wyrażając wdzięczność za trud i wysiłek codziennej pracy na rzecz lokalnej społeczności Pan Wójt wręczył sołtysom symboliczne upominki i podziękowania.

Spotkanie było także doskonałą okazją do omówienia spraw bieżących. Zaproszeni gości wymieniali doświadczenia z pracy w sołectwach, mówili o planach na przyszłość oraz wspominali dokonania lat poprzednich. Spotkanie miało na celu podkreślenie roli sołtysa jako dobrego "gospodarza wsi", który na bieżąco reaguje na potrzeby w swoim sołectwie, zabiega o inwestycje, integruje mieszkańców, potrafi zorganizować wsparcie dla osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych.

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia, życzymy wszelkiej pomyślności i dalszej owocnej współpracy.

źródło: gmina Czastary 

 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę