Urząd Gminy w Bolesławcu ostrzega

Gmina Bolesławiec
2023-03-17 11:23
Urząd Gminy w Bolesławcu ostrzega

Do Urzędu Gminy Bolesławiec dotarły informacje od mieszkańców, o osobach podających się za pracowników urzędu lub pracowników firmy współpracującej z gminą w zakresie realizacji projektów unijnych polegających na wymianie źródła ciepła lub montażu instalacji fotowoltaicznej.

Osoby te usiłują namówić mieszkańców do wymiany źródła ciepła na nowe, umawiają się na indywidualne konsultacje i spotkania z ekspertami, lub proponują załatwienie formalności związanych ze zwiększeniem limitu energii elektrycznej. Informujemy, że Urząd Gminy Bolesławiec nie jest organizatorem tego typu działań.

Apelujemy do mieszkańców naszej gminy o to, aby zachowali oni czujność i ostrożność w takich przypadkach. Prosimy o przekazanie informacji osobom starszym, najbardziej narażonym na próby wyłudzenia danych personalnych.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Bolesławiec pod numerem 62 78 36 083 lub najbliższą jednostką policji.

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę