Tugazeta

Uroczyste śniadanie, jak w rodzinie!

OSOWA
2022-04-13 12:58

Uroczyste Śniadanie Wielkanocne Warsztatów Terapii Zajęciowej odbyło się w środę w Agroturystyce "Pod Dębem" w Osowej. 

Szeroka rodzina osób niepełnosprawnych, pracowników, wolontariuszy i przyjaciół kontynuuje świąteczne tradycje, zapraszając do swojego grona najbliższych przyjaciół, m.in. kierownik PCPR Elżbietę Ochocką, proboszczów Parafii Św. Stanisława oraz Zesłania Ducha Świętego oraz lokalne media. 

Prezes stowarzyszenia Henryka Sokołowska tradycyjnie podsumowała ostatnie miesiące pracy na rzecz osób niepełnosprawnych. Przy wszystkim nawiązywano do pomocy naszym sąsiadom z Ukrainy, którzy zmuszeni byli uciekać do Polski przed wojną.

- Świętujemy już 26 raz. W tamtym roku mieliśmy świętować jubileusz, niestety pandemia nam przeszkodziła. Mamy cichą nadzieję, że w później jesieni tego roku będziemy mogli te świętowanie połączyć ze świętem wolontariatu i świętem osób z niepełnosprawnością. Także abyśmy mogli w nieskończoność spotykać się z sobą, cieszyć się i dzielić się tym symbolicznym jajeczkiem, z nadzieją, że będziemy radośni i szczęśliwi, tak jak do tej pory jesteśmy. 

Przedstawiciele stowarzyszenia na spotkanie przygotowali świąteczne wypieki. Były też, zresztą jak zawsze, dedykowane upominki. 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę