Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął nowy rok

WIERUSZÓW
2023-09-27 09:11
Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął nowy rok

26.09.2023 Wieruszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął swój rok akademicki po raz 16! Inaugurację uświetnił chór WUTW pieśnią studencką "Gaudeamus igitur".

Podczas spotkania, studenci zapisywali się na zajęcia stałe oraz warsztaty, które będą realizowane w roku 2023/2024.

"Budząc się każdego dnia powinniśmy mieć świadomość, iż otrzymaliśmy kolejne, nowiusieńkie 24 godziny w prezencie i powinniśmy je przeżyć we wspaniały, niepowtarzalny sposób, oraz że tak młodzi, jak dziś nie będziemy już nigdy!” - to jedna z sentencji z wykładu Jolanty Szwalbe, który uświetnił tegoroczną inaugurację.

Pani Szwalbe swoimi wykładami edukuje i daje radość, opowiadając z własnym komentarzem anegdoty z życia różnych autorów. Jako przykłady podaje szereg cytatów różnych mądrych osób, jak chociażby taki „W starości plusem jest fakt, że można wreszcie pośpiewać sobie podczas mycia zębów”.

Studentom WUTW życzymy zdobywania wiedzy, wielu inspiracji i wspaniałych chwil.

źródło: WDK

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę