UKS GAL GAZ wygrał w Szadku

Trzecia kolejka ligi okręgowej
2017-09-24 09:12
W trzeciej kolejce ligi okręgowej trampkarze UKS GALGAZ pokonali w Szadku Victorię 3:2. Podopieczni trenerów Marcina Patkowskiego i Romana Pazka rozegrali bardzo słabe zawody, oprócz tego zmarnowali mnóstwo sytuacji do zdobycia gola. Bramki: Wojciech Namyślak, Wojciech Oszczęda, Kacper Andrzejewski.

Victoria Szadek - UKS GALGAZ Galewice 2:3 (2:1)
Bramki:
0:1 Wojciech Namyślak 2' (asysta K. Andrzejewski)
1:1 Victoria Szadek
2:1 Victoria Szadek
2:2 Wojciech Oszczęda 58' (asysta M. Grzesiuk)
2:3 Kacper Andrzejewski 67'

UKS GALGAZ: Napierała - Wizner, Szkop, S. Smolis, Zawada - Gajda, Oszczęda, Grzesiuk, Śpigiel - Andrzejewski, Namyślak oraz Cieśla, Domagała, Nowak

W stosunku do pierwszego meczu z Widawą w drużynie prowadzonej przez trenerów Marcina Patkowskiego i Romana Pazka nastąpiło pięć zmian spowodowanych kontuzją oraz chorobami. Gospodarze, którzy przez ogromną część meczu bronili się na własnej połowie, mieli szanse na wywalczenie korzystnego rezultatu. Galewiczanie zmarnowali mnóstwo sytuacji, na szczęście trzy minuty przed końcem meczu zdobyli zwycięskiego gola!

Zawodnicy UKS GALGAZ są na drugim miejscu w tabeli, mając jeden mecz rozegrany mniej od drużyny WKS Wieluń. Po ostatniej porażce w Galewicach z rozgrywek wycofał się Talent Burzenin.