Ujawniono ciało 29-latka. Policja czeka na stwierdzenie zgonu

WIERUSZÓW
2022-11-23 16:56
Ujawniono ciało 29-latka. Policja czeka na stwierdzenie zgonu

W środowe popołudnie na terenie jednego z mieszkań przy ul. Klemensa Wierusza w Wieruszowie ujawniono zwłoki młodego mężczyzny. Zmarły miał 29 lat. Nieoficjalnie wiadomo, że zgon musiał nastąpić już dużo wcześniej. 

Funkcjonariusze z KPP w Wieruszowie oczekują na lekarza, który będzie mógł formalnie stwierdzić zgon. Ma to nastąpić po godz. 18.00, kiedy to będzie w stanie wyjechać na miejsce lekarz świadczący porady w ramach "Nocnej Pomocy Lekarskiej" w szpitalu. To rzadka sytuacja, jednak powtarzająca się co jakiś czas.

W chwili obecnej nie wiadomo czy zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. Takie informacje zostaną przekazane w czwartek. Wiadomo natomiast, że nadzór nad wszystkim może objąć prokuratura. Do sprawy powrócimy. 

Ze wzlędów społecznych Powiat Wieruszowski podpisał umowę z koronerami z Osieka i Czastar, która nadal obowiązuje. Niestety w przypadku gdy ciało zostaje zabezpieczone do sekcji zwłok, o dalszych losach w tego typu sprawach decyduje Prokuratura. 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę