Udane rozpoczęcie sezonu

Biegi na orientację
2022-03-13 21:31

W minioną niedzielę 13.03.2022 zawodnicy UKS Grom w Sokolnikach rozpoczęli sezon startowy uczestnicząc w XXIX Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w Biegu na Orientację. Inauguracja wypadła bardzo pomyślnie gdyż czworo zawodników wygrało biegi w swoich kategoriach i zdobyło złote medale. Do tego grona należą: Milena Cegiełka (K-16), Patrycja Krzyżostanek (K-18), Jakub Domagała (M-14), oraz Jarosław Krzyżostanek (najlepszy zawodnik wśród pracowników Lasów Państwowych). Ponadto Andrzej Domagała zajął 5 miejsce w kategorii M-35/40. Wszystkim orientalistom życzymy wielu sukcesów przez cały sezon.

Udział w zawodach był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Gminy Sokolniki oraz Starostwa Powiatowego w Wieruszowie.