Tugazeta

Uczniowie z Podzamcza również wysoko!

Relacja PSZS
2018-01-28 12:57
Jak już wcześniej mogliśmy przeczytać z relacji opiekuna - nauczyciela wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej Nr 2 w Wieruszowie Krzysztofa Pilucha, dziewczęta ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Wieruszowie, Julia Skwarek i Natalia Rabiega, zostały Mistrzyniami Województwa Łódzkiego w Drużynowym Tenisie Stołowym w ramach Igrzysk Dzieci, organizowanych zgodnie z Kalendarzem Imprez Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.
 
Finał Dziewcząt w którym wzięło udział 12 najlepszych zespołów z całego województwa odbył się w Szkole Podstawowej w Buczku w dniu 25 stycznia.
 
Dwa dni wcześniej w Rawie Mazowieckiej odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowym Tenisie stołowym Chłopców w Ramach Igrzysk Dzieci, również zorganizowany zgodnie z Kalendarzem Imprez Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego. 
 
I tym razem w zawodach wzięło udział 12 najlepszych drużyn z województwa, które zajęły pierwsze i drugie miejsca w swoich rejonach. Wśród najlepszych wystartowali uczniowie z Szkoły Podstawowej Nr2 w Wieruszowie, którzy po zaciętej rywalizacji i emocjonujących pojedynkach, zajęli ostatecznie wysokie piąte miejsce.
 
Drużyna chłopców wystartowała w składzie: Sobczak Kacper i Wilk Hubert. Opiekunem drużyny była Bernardyna Wilk.
 
 
Kolejność  końcowa Mistrzostw Województwa w kategorii chłopców:
I m - Rawa Mazowiecka
II m - Wola Krzystoporska
III m - Mierzyce
IV m - Gorzkowice
V m - SP2 WIERUSZÓW
VI m - SP nr 12 Piotrków Trybunalski
VII m - SP Bujny Szlacheckie
VIII m - SP Boguszyce
IX-XII - SP nr 71 ŁÓDŹ
           SP Piątek
           SP Zgierz    
           SP 31 Łódż
 
Gratulujemy zawodnikom ich opiekunom i trenerom. Jak się dowiedzieliśmy, wszyscy zawodnicy - Julia Skwarek, Natalia Rabiega, Kacper Sobczak i Hubert Wilk na co dzień trenują w Gminnym Uczniowskim Klubie Sportowym „Prosna” Wieruszów. Informacje o zawodach zamieszczamy dopiero w dniu dzisiejszym, ponieważ przekazujemy wyniki po oficjalnym komunikacie Zarządu Wojewódzkiego ŁSZS.
 
Komunikaty do pobrania na stronie PSZS w Wieruszowie.
 
PSZS w Wieruszowie
Koordynator Sportu Szkolnego Gminy Wieruszów
Jarosław Urbaniak

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę