Tugazeta

Uczniowie strzelali w Wójcinie

Międzyszkolne zawody dwóch powiatów
2015-02-11 17:35

Międzyszkolny finał w strzelectwie sportowym przeprowadzono na strzelnicy w Wójcinie. Do ścisłej rywalizacji zakwalifikowali się reprezentanci powiatu wieluńskiego oraz wieruszowskiego. Pierwsze miejsce na podium wywalczyli uczniowie z Galewic, drudzy byli zawodnicy ze Skomlina a trzecia lokata przypadła drużynie z Wójcina. Nagrody zostały ufundowane przez samorząd gminy Łubnice. – Gratuluję zwycięzcom i jednocześnie dziękuję współorganizatorom i sędziom za pomoc – mówi Jerzy Śmiałek z klubu „Snajper”, który był odpowiedzialny za organizację zawodów. – Sądzę, że zawodnicy są zadowoleni.

- Sportowcy z tych okolic zajmują jedne z lepszych miejsc, startując w różnego rodzaju imprezach – komentował dyrektor Łódzkiego Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju Marek Jurkiewicz - Nie ma co ukrywać, poziom jest wysoki, a dzięki zaangażowaniu trenera i osób współpracujących jest on stale podwyższany. Cieszę się z uczestnictwa młodzieży.

Obok młodzieży nie zapomniano o uhonorowaniu miejscowych działaczy. Specjalną nagrodę wręczono Eugeniuszowi Matuszkowi z Galewic. Trofea obok dyrektora łódzkiego Zarządu LOK wręczał przewodniczący Rady Gminy w Łubnicach Piotr Chyłka.

(PaH)

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę