Tutaj talenty nie pozostają w ukryciu

Materiał SP w Kurowie
2013-02-25 08:58

Szkoła Podstawowa w Kurowie, jak przystało na Szkołę Odkrywców Talentów, promuje  i wspiera  uzdolnienia  swoich wychowanków.  Jej uczniowie mogą liczyć na wsparcie w rozwijaniu swoich  talentów i pasji. Jednym z priorytetów tej placówki jest zapewnienie dzieciom szansy dzielenia się własnymi zainteresowaniami i realizowania ambicji.

W każdym roku szkolnym organizowane są różnorodne zajęcia dodatkowe. Ich uczestnicy osiągają znaczące sukcesy w różnorodnych dziedzinach. Są wśród nich  takie koła zainteresowań jak:  teatralne, przyrodnicze, informatyczne, matematyczno-przyrodnicze, językowe. W ofercie szkoły nie brakuje również zajęć plastycznych, nauki gry na instrumentach  i śpiewu. Dbając o rozwój uczniów szkoła nawiązała współpracę  min. z Fundacją Mariusza Wlazłego, biorąc udział w projekcie Volley Project, Wieluńskim Domem Kultury, organizując zajęcia wokalno-instrumentalne oraz Akademią Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi biorąc udział w przygotowanych przez nią warsztatach.

W kalendarzu Szkoły Podstawowej w Kurowie na stałe zagościł Dzień Talentów. Co roku, w pierwszy dzień wiosny każde dziecko może zaprezentować swój talent  na szkolnej scenie.  Impreza zawsze cieszy się wielkim powodzeniem  wśród uczniów i wywołuje wiele pozytywnych emocji. Mamy nadzieję, że tegoroczny Dzień Talentów także będzie sukcesem.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę