Trzy rzuty karne i remis

Mecz Osieka z Ustkowem
2021-11-06 16:24

W sobotnie popołudnie KS Osiek podejmował na swoim boisku UKS Ustków. Mecz zakończył się wynikiem 4:4 (1:2).

Drużyna z gminy Galewice rozegrała spotkanie z nieco wyżej ulokowaną drużyną z Ustkowa. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2.

Gospodarze po wznowieniu gry szybko doprowadzili do remisu. W drugiej połowie sędzia podyktował dwa rzuty karne dla Osieka oraz jeden dla gości. Żadna z szans nie została zmarnowana. Kiedy wydawałoby się, że Osiek może dowieźć wynik do końca, arbiter na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem wskazał na wapno dla gości. Piłkarz Ustkowa przechytrzył broniącego w bramce Radosława Góreckiego.

Obecnie drużyna z Osieka zajmuje 7 miejsce w A-Klasowej tabeli. Zespół 4 razy wygrywał, 4 razy remisował oraz odniósł 3 porażki. Za tydzień Osiek zagra na wyjeździe w Zapolu.