Tugazeta

Trwają policyjne działania Wielkanoc

REGION
2021-04-05 10:55

W trosce o bezpieczeństwo podróżujących podczas Świąt Wielkanocnych policjanci ruchu drogowego od piątku 2 kwietnia do poniedziałku 5 kwietnia 2021 roku, prowadzą wzmożone działania prewencyjne pod nazwą „Wielkanoc 2021”.

Nad bezpieczeństwem podróżnych w całym kraju czuwa zwiększona liczba policjantów. Funkcjonariusze wyposażeni w wideorejestratory oraz ręczne mierniki prędkości monitorują prędkość pojazdów i reagują na wszelkie wykroczenia. Na drogach województwa łódzkiego ruch odbywa się płynnie i bez utrudnień. Natężenie ruchu w czasie świąt jest niewielkie, co oznacza, że większość społeczeństwa zastosowała się do apeli i obowiązujących obostrzeń.

W ciągu pierwszych 3 dni działań na drogach województwa łódzkiego policjanci odnotowali 14 wypadków drogowych, w których zginęła 1 osoba, a 18 odniosło obrażenia. Policjanci zatrzymali 55 nietrzeźwych kierujących.

Przypominamy, że bezpieczeństwo na drogach zależy przede wszystkim od każdego uczestnika ruchu. Dołóżmy wszelkich starań, aby tegoroczne święta były bezpieczne.  

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę