Trwa remont drogi wojewódzkiej w gminie Lututów. Będzie nowa nawierzchnia

Gmina Lututów
2022-09-22 09:01
Trwa remont drogi wojewódzkiej w gminie Lututów. Będzie nowa nawierzchnia

Na wysokości Lututowa trwa remont drogi wojewódzkiej 482. Mieszkańcy wkrótce będą mogli korzystać z odnowionej nawierzchni. 

Prace są realizowane na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Łodzi. - Stara nawierzchnia została sfrezowana, będzie nowa warstwa podstawowa oraz warstwa tzw. ścieralna - zapowiada burmistrz Marek Pikuła, który cieszy się z realizowanej inwestycji. - Remont odbywa się na pewno przez teren gminy Lututów. Od wykonawcy dowiedziałem się, że inwestycja będzie prowadzona do Węzła Walichnowy. Do tej pory prowadziliśmy rozmowy z województwem, jednak prace były ujęte w wieloletniej prognozie finansowej. Pan dyrektor ZDW wówczas przewidywał, że będzie to realizowane w ciągu 2 - 3 lat. Myślę też, że moje rozmowy z panem marszałkiem województwa przyczyniły się do tego, że droga jest remontowana wcześniej. 

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę