Troska o drugiego człowieka

CHRÓŚCIN
2022-11-23 19:56
Troska o drugiego człowieka

Troska o drugiego człowieka - re słowa stanowiły motto uroczystości, która odbyła się w dniu 21 listopada w Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie-Wsi 50, a także w dniu 22 listopada w Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie- Wsi 47.

O godzinie 10:00 rozpoczęliśmy wspólną imprezę. Na początku spotkania dowiedzieliśmy się, na czym polega praca osób zatrudnionych w placówkach opiekuńczych. Na pewno pracownicy Domu Pomocy Społecznej wykonują wiele trudnych i odpowiedzialnych zadań, ale codziennie spotyka ich wdzięczność ze strony podopiecznych. Troska o drugiego człowieka jest najważniejszym przesłaniem w pełnieniu zawodowej misji.

Po części oficjalnej przyszedł czas na występy artystyczne. Mieszkańcy wystąpili z barwnymi przedstawieniami teatralno- muzycznymi pt. „Smerfy” i „Calineczka”.

Dyrektorzy Domu złożyli życzenia i podziękowania wszystkim pracownikom. Atmosfera tej pięknej uroczystości udzieliła się wszystkim uczestnikom.

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę