Traktorami jadą nad morze. Poczują wiatr we włosach?

Lubliniec - Mieleszyn - Reda
2022-07-03 11:40
Traktorami jadą nad morze. Poczują wiatr we włosach?

Mieszkańcy Mieleszyna biorą udział w Jubileuszowym Rajdzie Traktorowym z okazji 750-lecia miasta Lubliniec do miasta partnerskiego Reda. 

W niedzielę przed godz. 11.00 grupa pasjonatów tego rodzaju motoryzacji dotarła do Mieleszyna. O godz. 11.00 traktory wjechały na plac kościelny, gdzie odbyła się msza z udziałem ks. z Lubecka, uczestnika wydarzenia. Start rajdu miał miejsce 2 lipca w Lublińcu. Na trasie zaplanowano postoje m.in. w Lubecku, Mieleszynie, Witaszczykach, Łochowicach, Cekcyniu, Tucholi oraz w Redzie. 

- Chcemy udowodnić, że stare to nie wszystko złom - opowiada Andrzej Ochocki z Mieleszyna. - Wszystko jest sprawne, możemy jechać. Na 2 dni mamy do pokonania 650 km, a co dalej, to pokaże nam już trasa. Jedziemy mniej więcej 22 km/h. Zadowoleni, bo z przodu nie ma żadnych korków, a co za nami się dzieje, to już z tyłu. Jest 6 traktorów. Wszystkie są z lat 60-tych. 

Rajd potrwa do 9 lipca. Wydarzenie jest okazją do promocji nie tylko Lublińca i Redy, ale także Mieleszyna i gminy Bolesławiec. 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę