To oni napędzają gminę

Podziękowania na sesji
2017-09-28 13:46
Urząd Miejski w Wieruszowie, za pośrednictwem burmistrza oraz radnych, złożył podziękowania kolejnym osobom, które kreują pozytywny wizerunek gminy oraz działają społecznie na rzecz mieszkańców. 
 
Burmistrz Rafał Przybył w towarzystwie przewodniczącego i jego zastępców, Adama Śpigla, Czesława Wróblewskiego oraz Mirosława Jakubczaka zaprosili na sesję organizatorów Ogólnopolskiego Biegu Integracyjnego, Henrykę Sokołowską oraz Macieja Bacińskiego. Znalazło się również podziękowanie dla inicjatora pierwszego biegu charytatywnego Mateusza Garczarka, organizatorów Classic Spot, Bogdana Bryłki i Karola Polaka. Szczególne podziękowania przygotowano dla Kazimierza Jasińskiego, wieloletniego prezesa wieruszowskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. 
 
Mieszkańcy otrzymali listy gratulacyjne oraz kwiaty. 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę