Tugazeta

Teklinów rozpoczyna protest

Gmina Wieruszów
2022-02-08 21:37

Mieszkańcy Teklinowa oraz Jutrkowa mają dość i rozpoczynają swój protest, który ma pokazać opinii publicznej fatalny stan drogi powiatowej, która z dnia na dzień zamienia się w krajobraz księżycowy. 

Na nic pisane przed laty interpelacje, na nic też prośby radnych i sołtysów. Starostwo Powiatowe od lat realizuje inne odcinki. Droga biegnąca przez Teklinów i Jutrków zawsze musi poczekać. Mieszkańcy, którzy tracą już swoją cierpliwość, rozpoczynają akcję z udziałem swoich "ulubionych" dziur. Codziennie na facebooku zamierzają publikować kolejne kratery, wszystko okraszając podpisem "Zgadnij sąd jestem. Teklinów wita swą gościnnością - żegna wizytą u mechanika". Jak podkreślają nasi rozmówcy, wstydem nie jest zrobić zdjęcie zniszczonej drogi, wstydem jest godzić się na taką drogę biegnącą przez wieś! 

Fatalny stan drogi w Teklinowie 

To dopiero początek pokojowego protestu. Wkrótce pojawią się nowe pomysły, a finalnie być może nawet zostanie przeprowadzona tymczasowa blokada przejazdu, bo i takie pomysły są proponowane przez miejscowych. Póki co od tygodni i miesięcy, ci rzucają również mięsem.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę