Tugazeta

Tak integrowali się mieszkańcy

Skorzystano z mini grantu
2017-09-21 09:40
W imieniu własnym i organizatorów pani sołtys Elżbiety Markiewicz oraz radnej Ewy Jopek, składam serdeczne podziękowania wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w wydarzeniu pn. „Integracyjny wieczór w sołectwie Bagatelka” i dołączyli do wspólnej zabawy.
 
Szczególne podziękowania składam wszystkim, którzy zaangażowali się w bezinteresowną pomoc przy organizacji imprezy. Państwa obecność zmotywowała nas do dalszego działania na rzecz sołectwa Bagatelka. Mamy nadzieję, że w przyszłości równie licznie odpowiecie Państwo na nasze zaproszenia i wspólnie będziemy działać na korzyść naszego społeczeństwa.
 
Projekt został dofinansowany ze środków zadania „Grant na lepszy start 2017” współfinansowanego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Gminę Sokolniki.
 
Z najlepszymi życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności,
Bartosz Górka
Radny Gminy Sokolniki
 
źródło: sokolniki.pl

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę