Tugazeta

Tadeusz Kasprzak trzeci na Mistrzostwach Świata

Nordic Walking
2022-06-21 12:33
Tadeusz Kasprzak trzeci na Mistrzostwach Świata

Tadeusz Kasprzak z Osieka w powiecie wieruszowskim podczas rozgrywanych w Choczewie II Mistrzostw Świata w kategorii osób niepełnosprawnych zajął 3. miejsce! To do tej pory jeden z największych sukcesów mieszkańca gminy Galewice. 

Zawody miały miejsce w woj. pomorskim. - Była to 3-dniowa impreza, ponieważ w piątek było otwarcie, w sobotę były eliminacje, ponieważ było bardzo wielu zawodników i w niedzielę rozegrano właściwe wyścigi. W sumie startowało około 1000 zawodników z 12 krajów, stąd wcześniejsze eliminacje, aby trasa nie była zatłoczona. Udało mi się zakwalifikować do finałowej rozgrywki. Musiałem dać z siebie wszystko. Wywalczyłem 3 miejsce, co uważam za swój największy sukces. Dobrze przepracowałem zimę, a forma przyszła w odpowiednim momencie. 

Zawodników nagradzał m.in. Robert Korzeniowski, prezes federacji a także twórca nordic walking.
 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę