Tugazeta

Święty Mikołaj w Szkole w Pieczyskach

Relacja nadesłana do redakcji
2021-12-07 12:19

Jak co roku o tej porze wszystkie dzieci czekają na wizytę Świętego Mikołaja. Również i w tym nie mogło być inaczej. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Pieczyskach 6 grudnia spotkały się z długo wyczekiwanym gościem- Świętym Mikołajem. Okazało się, że wszyscy byli grzeczni, ponieważ każdy otrzymał prezent i nie było ani jednej rózgi.

W imieniu wszystkich uczniów Świętego Mikołaja przywitali uczniowie kl. 6, którzy przygotowali występ pod kierunkiem p. katechetki. Dla Świętego Mikołaja zaśpiewały również nasze utalentowane przedszkolaki, oraz uczniowie kl. I -III.

Święty Mikołaj z wielką uwagą wysłuchał wierszy i piosenek dzieci, a następnie rozdał wszystkim przedszkolakom i uczniom prezenty. Nie obyło się bez pięknych, pamiątkowych fotografii ze Świętym Mikołajem.

Rozstrzygnięto również konkurs na najładniejszą bombkę świąteczną oraz na najfajniejszy portret Świętego Mikołaja.

Po wspólnej zabawie dzieci pożegnały się dziękując za upominki i mile spędzony czas zapraszając świętego Mikołaja za rok do naszej szkoły.

Dziękujemy Radzie Rodziców za współorganizację spotkania ze Świętym Mikołajem.

Szczególne podziękowania kierujemy do samego Świętego Mikołaja, że znalazł czas aby przybyć do naszej szkoły.
 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę