Tugazeta

Święto Dziadków w Mieleszynie

Relacja szkoły
2018-01-29 22:32
28 stycznia w Sali OSP w Mieleszynie odbyła się  uroczystość  z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział  w obchodach tego święta.
 
Dzieci  z tej okazji  pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Bacie i Dziadkowie. Zaprezentowany program artystyczny był niezwykle wzruszający. Przedszkolaki wykonały bajkę „Smerfy”, a uczniowie klas I-III opowiedzieli historię babci i dziadka oraz ich wnuczka Tadka – Niejadka. Oprócz montażu słowno - muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu zarówno klas starszych jak i młodszych dzieci. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
 
Pani dyrektor skierowała również wiele ciepłych słów, witając tak zacnych Gości. W przyjęciu tym pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Dzień ten był okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę