Święto Babci i Dziadka w Klubie Seniora

ŁUBNICE
2018-01-29 09:07
Dzień Babci Dziadka to dziś święto, które  w sposób szczególny jest kultywowane. Korzystając z tej tradycji oraz,że mamy czas  karnawału Klub Seniora 50+ z gminy Łubnice 27 stycznia uczcił to w sposób wyjątkowy. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Łubnicach przedstawiły piękną inscenizację tym samym umilając czas wszystkim babciom i dziadkom. Swoimi występami  ściskały za serce. Jednak to nie koniec przyjemności. Atmosferę spotkania podgrzewał zespół „LOS   EMERYTOS” - laureat I nagrody Senioralia 2017 r.,który po występach dzieci poderwał wszystkich do tańca. Zabawa trwała do godzin nocnych.
 
Organizatorzy dziękują wójtowi H.Cioskowi, któremu nigdy nie są obce sprawy seniorów, dyrektor szkoły K. Pastucha oraz Pani Teresie Gaj za piękne przygotowanie występu dzieci.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę