Świąteczny komentarz wójta Pazka

Gmina Łubnice
2019-12-24 20:30

Naszym gościem jest wójt gminy Łubnice, Michał Pazek.

To dla pana drugie święta w roli wójta. Jak ten czas wygląda u pana w domu? Na pewno jest pan trochę gospodarzem gminy i trochę domownikiem.

Pewnie tak trochę jest, trzeba sobie jakoś to podzielić. Na pewno jako wójt pragnę złożyć wszystkim mieszkańcom serdeczne życzenia: zdrowych, spokojnych, wesołych świąt i Nowy Rok, który nadejdzie, niech będzie rokiem lepszym od tego, który był. Niech gwiazda betlejemska przyświeca nam, a Dziecię Boże niech nam błogosławi.

Święta u pana są typowo rodzinne?

Oczywiście. Spotykamy się w gronie rodzinnym, co prawda już nie mam taty, ale przyjeżdża teść. Myślę, że cała rodzina będzie w komplecie.

Jaki mijający rok był dla gminy Łubnice? To również czas próby i taki start dla pana w nowej roli.

Był to rok pełen obaw, rok przede wszystkim wytężonej pracy. Dokończyliśmy inwestycję związaną z magistralą wodną, jesteśmy w trakcie termomodernizacji szkoły podstawowej w Wójcinie oraz jesteśmy w trakcie budowy dwóch dróg – ulicy Wodnej w Łubnicach oraz ul. Ladomierz w Wójcinie. Prowadzony jest również remont strażnicy w Ludwinowie. Mamy co robić, oby tylko zdrowie było i... kasy starczyło.

Jakie inwestycje planowane są na 2020 r. Będą jakieś nowe zadania czy to przede wszystkim kontynuacja obecnych?

Kontynuujemy drogi i termomodernizację, chcemy dokończyć wszystkie rozpoczęte zadania, natomiast o następnych tak szybko nie możemy myśleć, ponieważ finanse na to na dzień dzisiejszy nie pozwalają. Wszystko rozstrzygnie się 30 grudnia. Budżet jest napięty, ale oczywiście możliwy do realizacji.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę