Tugazeta

Świąteczne spotkanie Zakładu Aktywności Zawodowej

WIERUSZÓW
2022-04-14 14:39

W czwartek w lokalu "Linda Event" w Wieruszowie odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne pracowników i uczestników Zakładu Aktywności Zawodowej. 

Świąteczne spotkanie to tradycyjne rozmowy o działalności ZAZ-u w ostatnich miesiącach a także okazja do wspólnego spędzenia czasu.

Zakład Aktywności Zawodowej (ZAZ) został otwarty 24 października 2014 r. Wszyscy pracownicy ZAZ rozpoczęli pracę od 1 grudnia 2014 r. Organizatorem i realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Integracyjne "Klub Otwartych Serc". Projekt finansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, środków Samorządu Województwa Łódzkiego i Stowarzyszenia Integracyjnego "Klub Otwartych Serc".  Bardzo ważna jest też pomoc merytoryczna rzeczowa i finansowa darczyńców oraz partnerów pozyskanych do współpracy. W ZAZ-ie zatrudnionych jest 49 pracowników, w tym 37 osób ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Realizują oni zadania w działach zajmujących się usługami i wytwórczością w działach: ceramicznym, introligatorsko-drukarsko-rękodzielniczym, konfekcjonowania i usług zleconych.

Pracownicy realizują w ramach współpracy z różnymi  firmami zlecenia stałe oraz współpracują ze zleceniodawcami indywidualnymi.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę