Surowa kara dla piłkarza

Wydział Dyscypliny OZPN podjął decyzję
2017-08-30 18:00
Surową karę nałożył na jednego z zawodników Zrywu Wójcin Wydział Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Sieradzu. 
 
O decyzji poinformował nas prezes OZPN. - Posiedzenie Wydziału Dyscypliny odbyło się dziś o godz. 16.00 - relacjonuje Jan Łochowski. - Informacja, która do mnie dotarła, jest taka że zawodnik został ukarany karą dyskwalifikacji w wymiarze 2 lat. Dotychczas poinformowano mnie tylko o karze nałożonej na zawodnika, o drużynie mowy nie było. Chciałoby się, aby w ogóle takich spraw nie było, ale są nieuniknione, chociaż nie występują znowu tak często. 
 
Piłkarz drużyny z Wójcina z numerem 16 został ukarany za incydent, którego dopuścił się w stosunku do sędziego uczestniczącego w meczu I kolejki na boisku Hetmana Żdżary. Zawodnik uderzył arbitra w twarz, po czym ten zakończył spotkanie w 80. minucie. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę