Tugazeta

Sukcesy plastyczne uczniów ZSCKR

LUTUTÓW
2021-12-31 14:33

22 12.2021r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Galewicach odbyło się podsumowanie XXI edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego i Fotograficznego „Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego". W konkursie brało udział ponad 13 szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Galewicach, współorganizatorem tego przedsięwzięcia było Starostwo Powiatowe w Wieruszowie. Wójt Gminy Galewice Piotr Kołodziej oraz dyrektor GOK pani Irena Janiaczyk wręczyli nagrody i dyplomy twórcom najlepszych prac.

W kategorii szkół ponadpodstawowych nagrody otrzymały uczennice ZSCKR w zawodzie Technik Architektury Krajobrazu: Kinga Gałka kl. II, Weronika Caban kl. II, Marika Osada kl. II, Natalia Grzesiak kl. I, Monika Sobczyk kl. III, Oliwia Pałdyna kl. III oraz Kinga Błasiak kl. II z Technikum w zawodzie Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki.

Uczestnicy konkursu pokazali w swoich pracach najpiękniejsze i najciekawsze zakątki ziemi wieruszowskiej, wykazali się różnorodnością i wszechstronnością technik plastycznych i fotograficznych. Jesteśmy dumni z osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

Beata Wyczałkowska


 

 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę