Tugazeta

Sukces, o jakim marzyliśmy!

Szkoła podsumowuje niedzielny koncert
2022-02-09 06:30

6 lutego 2022 r. w naszym kościele parafialnym odbył się koncert charytatywny na rzecz dziewczynek z klasy „0”, które cierpią na poważną chorobę wzroku. Szansą dla nich, aby mogły oglądać piękny świat jest kosztowne leczenie.

Inicjatorami akcji byli Kinga Hudela i Marcin Sobczak. Pani Kinga - to niebywale wyrafinowany muzyk, pan Marcin to nauczyciel naszej szkoły i organista w tutejszym kościele. To oni podjęli się zorganizowania koncertu charytatywnego na rzecz dziewczynek.

Na hasło „pomoc” odpowiedzieli muzycy, pan dyrektor – Mariusz Moska, pani wicedyrektor – Małgorzata Florczak – Piluch, wychowawczyni dziewczynek – pani Aleksandra Mazur, ksiądz proboszcz – Karol Galewski, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice.

To dzieło połączyło nas wszystkich – kościół, szkołę, muzyków i radę rodziców. Rodzice zaangażowali się w 90%, przygotowując ciasta na kiermasz. Nauczyciele przygotowali oprawę słowną, a muzycy i uczniowie „zerówki” opowiedzieli przepiękną, muzyczną historię zapisaną w pieśniach.

W tym miejscu należy się ukłon w kierunku wszystkich zaangażowanych. Akcja okazała się wielkim sukcesem. Łączna kwota zbiórki to 14,797,72 gr. To niebywałe osiągnięcie pokazało nam, że „razem można wiele”.

Dyrektor szkoły i opiekunowie dziękują wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu tego przedsięwzięcia, rodzicom, nauczycielom, księdzu, a przede wszystkim muzykom oraz wszystkim, którzy tego dnia „otworzyli swoje serca”. Dziękujemy!!!

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę