Straty wyceniono na 1,5 mln zł

REGION
2024-04-02 08:31
Straty wyceniono na 1,5 mln zł

1 kwietnia o 20.41 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie otrzymało zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 11 w Ostrzeszowie.  Samochód ciężarowy z przyczepą niskopodwoziową, przewożący koparkę, wjechał do rowu i uszkodził m.in. słup energetyczny. Straty wyceniono na około 1,5 mln zł. 

– Działania strażaków polegały na przeprowadzeniu rozpoznania oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – powiedziała st. strażak Noemi Biel, oficer prasowa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. – Przy pomocy detektora napięcia sprawdzono obecność prądu, zagrożenia nie wykryto. Na miejsce zdarzenia wezwano pogotowie energetyczne. Następnie zabezpieczano miejsce zdarzenia na czas działań prowadzonych przez policję oraz sprzęt specjalistyczny. Na czas tych działań droga krajowa nr 11 została całkowicie zablokowana. Po usunięciu pojazdów z jezdni, straży wykonali niezbędne prace porządkowe dla bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W działaniach udział brały zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz OSP w Ostrzeszowie.

fot. OSP w Ostrzeszowie 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę