Stawiamy na aktywność!

Gmina Bolesławiec
2024-06-10 19:09
Stawiamy na aktywność!

W środę, 5 czerwca, w Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie-Wsi odbył się Dzień Sportu.

Mieszkańcy naszego Domu po raz kolejny bardzo licznie zaangażowali się w zawody sportowe. Konkurencje, w których wykazali swoje umiejętności to: podnoszenie ciężarków, rzut woreczkiem do kosza, tor przeszkód, rzut piłką lekarską, jazda na rowerku stacjonarnym na czas, kręgle, tenis stołowy i piłkarzyki. Wyniki były imponujące, a uśmiech na zmęczonych twarzach był największą nagrodą dla organizatorów tej imprezy.

Nasi podopieczni przy dobrej muzyce, pysznej kiełbasie z grilla oraz kawie i słodkim poczęstunku aktywnie spędzili ten radosny dzień.

Po obiedzie nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wyłonienie najlepszych sportowców w kategorii kobiet i mężczyzn. Dyrektor Domu Pan Adam Gosławski osobiście wręczył medale, dyplomy oraz drobne upominki zwycięzcom.

Jesteśmy dumni i pełni podziwu z naszych sportowców.

Z niecierpliwością czekamy na dalsze sukcesy!

Autor:
Relacja nadesłana do redakcji

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę