Tugazeta

Statystyki z gminy Sokolniki

Ile urodzeń, ile zgonów?
2022-01-11 20:00

W 2021 r. w gminie Sokolniki zarejestrowano 44 narodziny dziecka. Wśród najchętniej wybieranych imion znalazły się: Aleksander, Jan, Liliana, Pola i Zofia. W minionym roku umarło 67 osób. Najwięcej zgonów (8) odnotowano w listopadzie. W tym samym okresie zawarto 28 związków małżeńskich oraz odbyło się 5 rozwodów. Na pobyt stały zameldowanych było 5000 osób, zaś na pobyt czasowy 68. Największy przyrost meldunkowy miał miejsce w Sokolnikach oraz w Gumnisku. 

W Gminie Sokolniki w 2020 roku urodziło się 47 dzieci: 27 chłopców i 20 dziewczynek. Zmarły 74 osoby: 31 kobiet i 43 mężczyzn. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Sokolnikach zawarto 12 małżeństw, natomiast rozwiodły się 4 pary. Najpopularniejsze imiona chłopców w 2020 roku to: Filip, Adam, Marcel, Aleksander, Jan i Antoni. Natomiast imiona dziewczynek nie powtarzały się, były bardzo różne.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę