Statystyki z gminy Galewice

Ile narodzin, ile zgonów?
2022-01-12 10:11

W 2021 r. na terenie gminy Galewice odnotowano 50 narodzin. Mieszkańcy najchętniej wybierali imiona: Aleksander, Marcel, Helena i Maja. W minionym roku zmarły 82 osoby. Najwięcej zgonów (14) odnotowano w kwietniu oraz 10 we wrześniu. W minionym roku doszło do zawarcia 23 związków małżeńskich oraz 9 rozwodów. Obecnie na terenie gminy Galewice zameldowanych jest 6164 osób (6065 na pobyt stały oraz 99 na pobyt czasowy). Największa migracja mieszkańców miała miejsce w Galewicach i w Węglewicach.

___________________

W 2020 r. na terenie Gminy Galewice 22 pary postanowiły zawrzeć związek małżeński oraz 13 par otrzymało rozwód.

W tym czasie urodziło się 63 dzieci: 32 dziewczynki i 31 chłopców. Najchętniej wybieranymi imionami dla dziewczynek były: Hanna, Amelia, Wiktoria, Zofia. Chłopcom najczęściej nadawano imiona: Tymoteusz, Aleksander oraz Antoni.

Zmarło 89 osób (50 mężczyzn i 39 kobiet). Wszystkich mieszkańców było 6 106 osób - przekazał nam Urząd Gminy.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę