Stanęli w szranki jeden na jeden

Powiat Kępiński
2022-09-21 08:46
Stanęli w szranki jeden na jeden

Funkcjonariusze grupy „Speed" Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, patrolując drogę ekspresową S8 zauważyli jadący z dużą prędkością pojazd marki cupra. Mundurowi, posiadając tej samej marki pojazd, słynny już "jeden na jeden", natychmiast zareagowali na popełnione wykroczenie.

19 września o 8.50, policjanci grupy „Speed” Komendy Powiatowej Policji w Kępnie podczas patrolowania drogi ekspresowej S8 w kierunku Wrocławia na 98 km zauważyli jadący z bardzo dużą prędkością samochód marki cupra. - Funkcjonariusze natychmiast zareagowali na popełnione wykroczenie, stając w szranki jeden na jeden z piratem drogowym - przekazuje KPP w Kępnie. -  W bezpiecznym miejscu zatrzymali pojazd do kontroli. Kierującą okazała mieszkanka Łodzi. Wykonany pomiar prędkości wskazał, że kobieta jechała 192 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 72 km/h. Kierująca została ukarana mandatem karnym w wysokości 2,5 tysiąca złotych oraz otrzymała na swoje konto 15 punktów karnych.

- Pamiętajmy, że lekceważenie ograniczeń prędkości to nadal w wielu przypadkach czynnik mający wpływ na tragiczne w skutkach zdarzenia drogowe. Bądźmy ostrożni i respektujmy ograniczenia prędkości na drodze - przekazują kępińscy mundurowi.

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę