Tugazeta

Śruby dają radę, czyjś rozum już nie

Wieruszów
2022-05-21 10:41
Śruby dają radę, czyjś rozum już nie
Na oficjalnym fanpage Gminy Wieruszow umieszczony zostal post dotyczący kolejnych aktów wandalizmu w mieście Wieruszów. Gmina konsekwentnie ściga wandali oraz wyznacza kolejne nagrody za  pomoc w ich ustaleniu. Ponizej oryginalny tekst umieszczony przez Gminę Wieruszów oraz zdjęcia.
 
 
Środek dnia. Piątek.
Ludzie odpowiedzialni za estetykę miasta Wieruszów wracają po pracy do domów.
To był gorący dzień. Zajęcia na placach przy takich temperaturach nie należą do łatwych, ale każdy się stara. Bo miasto, bo ludzie, bo tak trzeba.
Na moście od jakiegoś czasu wiszą donice z kwiatkami. Żeby nikt ich nie ukradł, nie wyrwał, co już się w mieście Wieruszów zdarzało, są przytwierdzone grubymi śrubami. Śruby dają radę, ale czyjś rozum już nie.
Sadzonki i kwiecie trafia pod opony samochodów i do rzeki. Nie ma tam kamer, ale niemożliwe, żeby nikt tego nie widział.
Nikt nie zareagował. Teraz zdjęcia przesyłają wszyscy.
Za ustalenie sprawcy nagroda. Kontakt przez sekretariat urzędu 062 78 32 646 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30.
Autor:
rd.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę