Tugazeta

Spotkanie z policjantem

ŻDŻARY
2018-01-24 06:26
23 stycznia dzielnicowy Tomasz Rosiński spotkał się z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Żdżarach. Przypomniał im zasady zachowania się podczas zimowych zabaw, zwłaszcza w trakcie zbliżających się ferii zimowych, a szczególnie w trakcie organizacji kuligów, bezpiecznego korzystania ze ślizgawek i podkreślił tych sztucznych – naturalne należy omijać.
 
Zwrócił również uwagę na problem odpowiedniego ubierania się w elementy odblaskowe, jeśli chcemy się poruszać pieszo lub na rowerze po drogach publicznych. Prosił o szczególne zachowanie ostrożności podczas opadów śniegu lub niskich temperatur, o odpowiednim ubieraniu się podczas zabaw i spacerów na świeżym powietrzu, ale również o rozważniejszym korzystaniu ze śliskich dróg i chodników oraz dokładniejszym obserwowaniu oznakowań ulicznych, które mogą być zaśnieżone i miej czytelne.
 
Policjant przypomniał dzieciom o zachowaniu ostrożności w kontaktach z nieznajomymi. Na zakończenie spotkania dzielnicowy życzył wszystkim uczniom miłego i bezpiecznego odpoczynku podczas ferii.
    

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę