Spotkanie z melodią i wierszem

WIERUSZÓW
2023-01-21 17:19
Spotkanie z melodią i wierszem

W piątkowy wieczór (20.01.2023) miało miejsce spotkanie przyprawione melodią i wierszem zorganizowane przez Wieruszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Wspaniały wieczór to efekt połączenia wielu talentów! Gościem spotkania była Pani Ewa Maciejewska, poetka z Kępna, autorka książek dla dzieci i dorosłych. Następnie odbył się koncert chóru WUTW oraz wspólna biesiada śpiewacza przy akordeonie. Przyjacielskie relacje, towarzyskie spotkania, ciasto i kawa- to tworzy dobrą energię miejsca!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, za autorskie czytanie Pani Maciejewskiej, za wspólne śpiewanie i akompaniament Panu Mieszale, Chórowi WUTW, dziękujemy wszystkim naszym gościom za umilenie tego wieczoru!

WDK

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę