Tugazeta

Spotkanie przy choince

WYSZANÓW
2021-12-20 09:55

W niedzielne popołudnie, 19 grudnia, w sali OSP Wyszanów odbyło się spotkanie dzieci ze Świętym Mikołajem. Radości i atrakcji było co nie miara!

Podczas spotkania dzieci same od początku do końca piekły i ozdabiały pierniki, wykonywały ozdoby na choinkę- papierowe gwiazdy i łańcuchy, śpiewały świąteczne piosenki oraz kolędy.

Mikołaj oprócz swojej wizyty wręczył  każdemu dziecku paczkę- niespodziankę.

Rada Solecka wraz z  Kółkiem Rolniczym oraz Sołtysem ufundowali  dla dzieci czekolady, pierniki i mandarynki. Radny Piotr Niełacny obdarował wszystkich cukierasami, a panie z KGW Wyszanów zadbały o to by dla nikogo nie zabrakło pysznego, swojskiego ciasta, ciepłej kawy oraz herbaty a Strażacy OSP Wyszanów ugościli wszystkich zebranych gości  na swojej sali.

Tą niedzielę chyba jednogłośnie możemy zaliczyć do udanych! 

Dziękujemy organizatorom, Mikołajowi który z tak daleka przybył do Wyszanowa aby spotkać się z dziećmi oraz wszystkim gościom za bardzo mile spędzone przedświąteczne  niedzielne popołudnie. I nie ukrywamy że mamy nadzieję iż spotkamy się w takim lub większym gronie za rok!!!

Wesołych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!

 

Organizatorzy:

Sołtys

Rada Sołecka

Kółko Rolnicze

OSP Wyszanów

KGW Wyszanów

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę