Tugazeta

Spotkanie opłatkowe w Sokolnikach

Relacja ze spotkania
2022-01-14 12:07

13 stycznia, w sali GOKSiT w Sokolnikach odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane dla emerytów, rencistów i ludzi samotnych z terenu gminy Sokolniki. Organizatorami spotkania była Gmina Sokolniki oraz GOKSiT w Sokolnikach.

Wydarzenie organizowane jest co roku w ramach kalendarza imprez kulturalnych, sportowych i turystycznych Gminy Sokolniki.

Ubiegły rok w związku z panująca pandemią nie pozwolił na organizację corocznego spotkania.

W spotkaniu wzięli udział: Z-ca Wójta Gminy Sokolniki - Bartosz Górka, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Sokolniki - Agnieszka Kadłubek, Honorowy Obywatel Gminy Sokolniki – Jan Juszczak, Sołtys Sołectwa Bagatelka - Elżbieta Markiewicz, Sołtys Sołectwa Sokolniki - Zenon Kozłowski, Kierownik GOPS w Sokolnikach - Ewa Szandała, Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Sokolniki - Beata Waniek, Dyrektor GOKSiT w Sokolnikach - Zofia Siwik, Kierownik GOKSiT – filia w Ochędzynie Anna Matczak, Prezes PZERiI w Sokolnikach - Wiesława Dziechcińska oraz licznie zebrami mieszkańcy Gminy Sokolniki.

Po serdecznym powitaniu wszystkich uczestników spotkania przez Zofię Siwik - Dyrektora GOKSiT w Sokolnikach , goście zasiedli do odświętnie zastawionego stołu. Życzenia zebranym złożył w imieniu wszystkich zaproszonych gości Bartosz Górka - z-ca Wójta Gminy Sokolnikach.

W programie artystycznym, który na stałe wpisał się w ramy tego wydarzenia, wystąpiła Schola Młodzieżowa „Płomienie”, która wykonała znane i mniej znane kolędy i pastorałki zachęcając zebranych do wspólnego kolędowania.

Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze, pełnej wspomnień, życzeń, wzruszeń i uśmiechów, a zakończyło się balem tanecznym.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za liczne przybycie oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób uświetnili to wyjątkowe spotkanie.

źródło: GOKSiT Sokolniki 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę