Tugazeta

Spotkanie noworoczne Koła TPD

WYSZANÓW
2022-01-23 21:28

W miniony czwartek w Szkole Podstawowej w Wyszanowie odbyło się coroczne spotkanie Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz: burmistrz Wieruszowa Rafał Przybył, radny miejski Piotr Niełacny i sołtys wsi Wyszanów Marian Gruchocki, a także liczne grono rodziców i pracowników szkoły. Głównym punktem spotkania było podsumowanie całorocznej pracy, którego dokonała przewodnicząca koła Kamila Kukuła. W swej wypowiedzi zwróciła szczególną uwagę na realizację projektu ,,Świetlica uczy i bawi”, dotowanego przez Gminę Wieruszów. Obejmował on atrakcyjne zajęcia świetlicowe, wycieczkę do parku wodnego w Kępnie oraz do kina w Wieruszowie. Następnie przewodnicząca skierowała słowa wdzięczności do osób, które w szczególny sposób pomagały w realizacji zamierzeń koła oraz wyraziła nadzieję, że będzie ono nadal rozwijało swoją pożyteczną działalność. Głos zabrali także goście, którzy złożyli wszystkim noworoczne życzenia oraz przekazali prezenty dla dzieci.

Po części oficjalnej wystąpił szkolny zespół wokalno-muzyczny Libero, który zaprezentował kolędy i pastorałki. Po występie dzieci wręczyły zebranym drobne upominki. Utwory o tematyce świątecznej i noworocznej, upominki oraz słodkości na stołach wprowadziły zebranych w sympatyczny nastrój, który panował do końca spotkania.

 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę