Tugazeta

Spotkali się z Barbarą Gruszką

SOKOLNIKI
2017-09-22 10:24
...bo mam marzenie, żyć w świecie, gdzie ludzie się szanują, pomagają sobie, wspierają się i przede wszystkim są spełnieni za życia, a nie czekają najpierw na urlop, później na emeryturę i nie wiadomo na co jeszcze...”.
 
Jedno ze zdań, które usłyszeliśmy we wtorkowe popołudnie w GOKSiT w Sokolnikach, na spotkaniu z Panią Barbarą Gruszką.
 
Pani Barbara jest pasjonatką rozwoju osobistego, autorką książki „Jak w 7 krokach odkryć prawdy życiowe i zrozumieć sens życia”, a przede wszystkim niezwykle ciepłą osobą, którą można słuchać godzinami.
 
Po spotkaniu można było nabyć książkę autorki wraz z dedykacją i autografem. W książce mamy jak na tacy podany przepis na to, jak odzyskać radość, szczęście i przede wszystkim poczuć, że się żyje.
 
Dziękujemy serdecznie za spotkanie i mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli zrobić kolejne spotkanie, po którym wyjdziemy z rozjaśnionym umysłem i uśmiechem na ustach.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę