Tugazeta

Spacer wieruszowskimi ulicami

Gmina Wieruszów
2022-08-03 12:45
Spacer wieruszowskimi ulicami

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie wzbogaciła się o nową pozycję. Tym razem Wieruszów w roli głównej. "Spacer wieruszowskimi ulicami" to nowa książka autorstwa Zenona Szacfajera.

- Zapraszamy wszystkich na wyjątkowy spacer z przewodnikiem po Wieruszowie. Przewodnik, który prezentuje unikatowe walory naszego miasta, zabytki, atrakcje i ciekawostki historyczne poprowadzi nas po wieruszowskich ulicach. To świetny pomysł na ciekawą i inspirującą przygodę. Wędrówkę rozpoczynamy od zwiedzania Kościoła św. Rocha i kończymy na cmentarzu żydowskim, stąd szlak nosi nazwę "Od Rocha do Kirchowa". W przewodniku znajdziemy również mapę z wytyczonym szlakiem spacerowym oraz zdjęcia Wieruszowa autorstwa Ryszarda Zycha.

Książka do nabycia w PBP. 

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę