Słodkie rozpoczęcie ferii z WDK

WIERUSZÓW
2022-02-14 12:56

Słodkimi warsztatami rozpoczęły się ferie z Wieruszowskim Domem Kultury. W poniedziałek dzieci spotkały się w Centrum Aktywności Społecznej.

- Przygotowywaliśmy desery walentynkowe dla walentynek i dla siebie - opowiada instruktorka, Nina Okoń - Wyder. - Są one z owocami, z galaretką, z bitą śmietaną, z ciasteczkami i czekoladą. Dzieci rewelacyjnie poradziły sobie z każdym zadaniem.

Miejsca na ferie z WDK zostały bardzo szybko zarezerwowane. - Co nas oczywiście bardzo cieszy - komentuje dyrektorka WDK Małgorzata Skolankiewicz. - Dziś walentynki, więc mamy słodkie desery, tańce przytulańce w domu kultury i hip-hop. Jutro mamy warsztaty artystyczne, następnie robotykę i następnie warsztaty: rzeźbienie w drewnie, robienie dekoracji do własnego pokoju. 

Dzieci wezmą również udział w zajęciach z rytmiki, przygotują domowe makramy, będą zabawy z literką, robotyka dla początkujących i budowanie z klocków lego. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę