Siatkarski weekend w Wieruszowie

WKS Prosna Wieruszów
2022-03-07 08:48
Weekend pełen emocji na wieruszowskim parkiecie. W sobotę zmierzyłyśmy się z UKS Ozorków. Świetna gra i widowiskowe akcje. Niestety pojawiło się dużo naszych błędów, takich jak zepsute zagrywki czy nieczyste przyjęcia. Ostatecznie mecz zakończył się tie- break'iem 14:16. Dwupunktowa porażka zostawiła niedosyt nie tylko wśród drużyny, ale i kibiców Za to punkt z tego spotkania zostaje w Wieruszowie.

W niedzielę ze zdecydowaną przewagą pokonałyśmy zawodniczki z UKS Lider Konstantynów Ł. z wynikiem końcowym 3:0. Teraz czas na regenerację, lecz nie na odpoczynek. Czeka Nas ciężka praca, aby w ostatnim meczu sezonu również pokazać wieruszowską siłę! Dziękujemy kibicom za stworzenie doskonałej atmosfery, która dodawała otuchy i wiary na boisku! Widzimy się na ostatnim ligowym meczu już 19.03.
 
fot. WKS Prosna Wieruszów / Grzegorz Włodarczyk Fotografia

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę