Seniorzy szlakiem Odry

Gmina Sokolniki
2023-05-26 08:23
Seniorzy szlakiem Odry

23.05.2023 r. Seniorzy ze Związku Emerytów i Rencistów – koło w Sokolnikach wyruszyli po raz kolejny na wycieczkę do Opola stolicy najmniejszego w Polsce województwa.

Pierwszym etapem wycieczki był rejs statkiem Opolanin po Odrze. Możliwość popłynięcia i zobaczenia opolskich zabytków z perspektywy Odry, sprawiła uczestniczącym w tej przygodzie wielką frajdę. Dopisała piękna pogoda.
 

Kolejnym etapem wycieczki była przejażdżka oryginalnym londyńskim autobusem po najciekawszych zabytkach w Opolu. Podczas trasy przewodnik opowiadał o pomnikach kultury i ciekawych miejscach miasta Opole.

W drodze powrotnej Seniorzy skorzystali z biesiady w Zagrodzie Opolskiej. Wyjazd integracyjny zorganizował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach przy wsparciu wójta gminy Sokolniki.
 

Pomimo zmęczenia, bogatsi o nowe doświadczenia wróciliśmy szczęśliwie do Sokolnik.

/źródło: GOPS Sokolniki/

 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę