Tugazeta

Seniorzy będą mieli zniżki

Wieruszów - Polska
2022-04-13 13:59

W Wieruszowie zainaugurowano wdrożenie Ogólnopolskiej Karty Seniora. Lokalnie jej posiadacze mogą liczyć na rabaty w Kinie Słońce, kawiarni "Turbinka" a także w sklepie odzieżowym Mar-Ka S.C. Być może wkrótce lista zostanie poszerzona o kolejne chętne podmioty! 

Ogólnopolska Karta Seniora jest wydawana bezpłatnie już w wielu gminach, które przystąpiły do Programu Gmina Przyjazna Seniorom, współfinansując wydanie lokalnej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora swoim mieszkańcom.

Program Ogólnopolska Karta Seniora jest programem autorskim Stowarzyszenia MANKO, które od 20 lat podejmuje wiele inicjatyw, mających na celu poprawę jakości życia, zdrowia i bezpieczeństwa seniorów. - Środki na jego prowadzenie pozyskujemy od gmin partnerskich, sponsorów i z darowizn - mówią pomysłodawcy. - Dziękujemy samorządom 160 miast i gmin, dla których senior jest ważnym i liczącym się mieszkańcem. Samorządy okazały to przystępując do programu Gmina Przyjazna Seniorom. Czekamy na inne samorządy z całej Polski, by zadbali o to, aby każdy senior w Polsce posiadał Ogólnopolską Kartę Seniora i mógł ją wyrobić bezpłatnie.

Pełna lista firm, które do tej pory świadczą rabaty dla seniorów dostępna jest tutaj.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę