Tugazeta

Senioralia w Wieruszowie

Impreza w WDK
2021-11-28 12:15

Senioralia Regionu Wieruszowskiego to impreza o charakterze cyklicznym. Tegoroczne, szóste święto przebiegało w nieco zmienionej formie.

- Zrezygnowaliśmy z dużego regionalnego przeglądu twórczości osób starszych, konfrontacji z innymi ośrodkami. Na scenie swoją pasją podzielili się nasi lokalni uczestnicy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wystąpił Chór WUTW, swoją poezję przedstawił Eugeniusz Toruński oraz Stefania Fiedler - podsumowuje Wieruszowski Dom Kultury.

Gwiazdą i gościem wieczoru była Joanna Bartel. Artystka potrafi żartować ze wszystkiego i ze wszystkimi. - Podbiła nasze serca niezwykłą życzliwością, wnosząc w nasze spotkanie pozytywną energię. Andzia stała się NASZA! - dodaje WDK. - Mamy nadzieję, że następne Senioralia odbędą się w tradycyjnej formie, gdzie dom kultury będzie gościł 400 osób z różnych sąsiadujących ośrodków wspierających działalność seniorów. Oby!

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę