Tugazeta

Sale gimnastyczne w Wyszanowie i Pieczyskach?

Gmina Wieruszów
2022-01-29 17:54

Gmina Wieruszów ogłosiła zapytanie ofertowe na wykonanie dokumentacji projektowej umożliwiającej realizację budowy sal gimnastycznych w Szkołach Podstawowych w Pieczyskach oraz w Wyszanowie. 

Nie oznacza to oczywiście, że w tym roku dojdzie do rozpoczęcia budowy nowych obiektów przy szkołach, jednak jest to ważny sygnał, że samorząd myśli przyszłościowo o funkcjonowaniu mniejszych placówek. 

Zapytanie dotyczy wykonania dokumentacji projektowej – projektu budowlanego i wykonawczego wraz z wymaganymi prawem uzgodnieniami, wszystkich decyzji lub zezwoleń wymaganych ustawą Prawo Budowlane – umożliwiającej realizację zadania oraz zapewnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji inwestycji i uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę dla zadania inwestycyjnego „Budowa sal gimnastycznych w szkołach podstawowych w Pieczyskach i Wyszanowie”.

Jak w każdej tego typu inwestycji na pewno dużą rolę będą odgrywały środki z zewnątrz oraz wola Rady Miejskiej. Póki co wszystko zmierza we właściwym kierunku, jak na XXI wiek przystało. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę