Rzuty karne na meczu Wyszanowa z Galewicami [FILM]

Okręgowy Puchar Polski
2022-08-05 22:30
Rzuty karne na meczu Wyszanowa z Galewicami [FILM]

W piątkowy wieczór w Wyszanowie rozegrano pierwszą rundę w ramach Okręgowego Pucharu Polski. Miejscowa Prosna podejmowała UKS Galewice. Wynik spotkania rozstrzygnął się dopiero po emocjonujących rzutach karnych. 

Wyszanowianie ponownie pokazali, że nie stanowią łatwej do zdobycia twierdzy - przynajmniej w derbowych rozgrywkach z drużyną z sąsiedniej miejscowości. Gospodarze po czerwonej kartce dla bramkarza od końcówki pierwszej połowy musieli prowadzić grę w 10-tkę. Sędzia uznał, że golkiper Prosny złapał piłkę poza wyznaczonym polem. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1.

W drugiej części spotkania do wyrównania po celnym strzale z rzutu wolnego doprowadził Jakub Przybył. Do końca regulaminowego czasu gry żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola na wagę zwycięstwa. Takiego rozstrzygnięcia nie przyniosła także dogrywka. Dopiero po rzutach karnych, które okazały się dużą atrakcją dla kibiców, zwycięstwo i prawo dalszej gry w ramach OPP przypadło gościom. 

Prosna Wyszanów - UKS Galewice 2:2 (2:1)

Galewice -    1 2 x 4 5 6
Wyszanów - 1 2 3 4 x x

W relacji filmowej skrót spotkania a także komentarze Łukasza Trzeciaka - piłkarza Prosny Wyszanów oraz Marcina Patkowskiego - jednego ze szkoleniowców UKS Galewice. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich rzutów karnych. 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę