Tugazeta

Rozstrzygnięcie konkursu

Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego
2021-12-20 21:02

Gminny Ośrodek Kultury w Galewicach informuje o rozstrzygnięciu XXI edycji Konkursu Plastycznego i Fotograficznego ,,Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego”.

 

W Konkursie udział wzięli uczniowie ze szkół: SP Bolesławiec, SP SK Chojny,
SP Galewice, SP Lututów, SP Niwiska, SP Pieczyska, SP Stary Ochędzyn, SP Tyble,

SP Walichnowy, SP Wójcin, SP Wyszanów.

Szkoły średnie - LO Wieruszów oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia w Lututowie.

 

Komisja Konkursowa nagrodziła i wyróżniła w poszczególnych kategoriach

następujące osoby:

Nagrody w kategorii klasy I – III

 

  1. Kamila Buchajczyk kl. III SP Walichnowy

  2. Tomasz Znamirowski kl. I SP Pieczyska

  3. Marcelina Leszczyńska kl. II SP Lututów

  4. Marcel Markiewicz kl. III SP Bolesławiec

 

Wyróżnienia w kategorii klasy I – III

 

  1. Mikołaj Mendel SP Wyszanów

  2. Przemysław Panitak SP Bolesławiec

  3. Tomasz Mielcarek SP Bolesławiec

  4. Małgorzata Kubot SP Bolesławiec

  5. Wojciech Kalista SP Bolesławiec

  6. Marcel Markiewicz SP Bolesławiec

  7. Pola Perzyna SP Bolesławiec

 

Nagrody w kategorii klasy IV – VI

 

  1. Bartosz Semba kl. II SP Pieczyska

  2. Tomasz Baraniak kl. V SP Wyszanów

  3. Jakub Idkowiak kl. V SP Wyszanów

  4. Julia Nawrot kl. IV SP Wójcin

  5. Małgorzata Zembrzuska kl. V SP Lututów

 

Wyróżnienia w kategorii klasy IV-VI

 

  1. Zofia Rybak kl. IV SP Wyszanów

  2. Bartosz Sułkowski SP Niwiska

  3. Zuzanna Krawczyk kl. IV SP Stary Ochędzyn

  4. Zuzanna Strzelczyk kl. V SP Bolesławiec

  5. Wiktoria Cegiełka kl. V SP Galewice

 

Nagrody w kategorii klasy VII – VIII

 

  1. Oliwier Semba kl. VIII SP Pieczyska

  2. Hanna Znamirowska kl. VII SP Pieczyska

  3. Magdalena Morawska kl. VII SP Lututów

  4. Wiktoria Konieczyńska kl. VII SP Wyszanów

  5. Alicja Wojtuń kl. VIII SP Chojny

Wyróżnienia w kategorii klasy VII-VIII

 

  1. Oliwia Waloszczyk kl. VII SP Wyszanów

  2. Lena Kasztan kl. VII SP Ochędzyn

 

Szkoły Ponadpodstawowe

 

Nagrody w kategorii Szkoła Ponadpodstawowa

 

  1. Kinga Błasiak kl. II SP CKR Lututów

  2. Kinga Gałka kl. II SP CKR Lututów

  3. Weronika Caban kl. II SP CKR Lututów

  4. Marika Osada kl. II SP CKR Lututów

  5. Natalia Grzesiak kl. I SP CKR Lututów

  6. Monika Sobczyk kl. III SP CKR Lututów

  7. Oliwia Pałdyna kl. III SP CKR Lututów

 

Nagrody w kategorii Szkoła Specjalna

 

  1. Roksana Kucharska SP Tyble

  2. Nataniel Klatka SP Tyble

  3. Filip Syguła SP Tyble

 

Wyróżnienia w kategorii Szkoła Specjalna

 

  1. Dominik Kasendra SP Tyble

  2. Jakub Grela SP Tyble

  3. Sara Hoffmann SP Tyble

  4. Anna Heidt SP Tyble

Kategoria otwarta

  1. Maria Werbicka

Nagrody w kategorii

Fotografia

 

  1. Piotr Kłobus ZSP Wieruszów

  2. Joanna Kobielska LO Wieruszów

  3. Marcelina Leszczyńska SP Lututów

 

Wyróżnienia w kategorii
Fotografia

 

  1. Marta Taras kl. III LO Wieruszów

  2. Barbara Maciejewska kl. V SP Lututów

  3. Vivien Szymanek kl. IV SP Bolesławiec

 

Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy na podsumowanie Konkursu, połączone z wystawą prac i zdjęć oraz wręczeniem nagród w dniu 22 grudnia 2021, godzina 12.00, w Sali OSP Galewice.

Organizatorzy serdecznie dziękują za udział w konkursie.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę