Gminny Ośrodek Kultury w Galewicach informuje o rozstrzygnięciu XXI edycji Konkursu Plastycznego i Fotograficznego ,,Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego”.
W Konkursie udział wzięli uczniowie ze szkół: SP Bolesławiec, SP SK Chojny,
SP Galewice, SP Lututów, SP Niwiska, SP Pieczyska, SP Stary Ochędzyn, SP Tyble,
SP Walichnowy, SP Wójcin, SP Wyszanów.
Szkoły średnie - LO Wieruszów oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia w Lututowie.
Komisja Konkursowa nagrodziła i wyróżniła w poszczególnych kategoriach
następujące osoby:
Nagrody w kategorii klasy I – III
Kamila Buchajczyk kl. III SP Walichnowy
Tomasz Znamirowski kl. I SP Pieczyska
Marcelina Leszczyńska kl. II SP Lututów
Marcel Markiewicz kl. III SP Bolesławiec
Wyróżnienia w kategorii klasy I – III
Mikołaj Mendel SP Wyszanów
Przemysław Panitak SP Bolesławiec
Tomasz Mielcarek SP Bolesławiec
Małgorzata Kubot SP Bolesławiec
Wojciech Kalista SP Bolesławiec
Marcel Markiewicz SP Bolesławiec
Pola Perzyna SP Bolesławiec
Nagrody w kategorii klasy IV – VI
Bartosz Semba kl. II SP Pieczyska
Tomasz Baraniak kl. V SP Wyszanów
Jakub Idkowiak kl. V SP Wyszanów
Julia Nawrot kl. IV SP Wójcin
Małgorzata Zembrzuska kl. V SP Lututów
Wyróżnienia w kategorii klasy IV-VI
Zofia Rybak kl. IV SP Wyszanów
Bartosz Sułkowski SP Niwiska
Zuzanna Krawczyk kl. IV SP Stary Ochędzyn
Zuzanna Strzelczyk kl. V SP Bolesławiec
Wiktoria Cegiełka kl. V SP Galewice
Nagrody w kategorii klasy VII – VIII
Oliwier Semba kl. VIII SP Pieczyska
Hanna Znamirowska kl. VII SP Pieczyska
Magdalena Morawska kl. VII SP Lututów
Wiktoria Konieczyńska kl. VII SP Wyszanów
Alicja Wojtuń kl. VIII SP Chojny
Wyróżnienia w kategorii klasy VII-VIII
Oliwia Waloszczyk kl. VII SP Wyszanów
Lena Kasztan kl. VII SP Ochędzyn
Szkoły Ponadpodstawowe
Nagrody w kategorii Szkoła Ponadpodstawowa
Kinga Błasiak kl. II SP CKR Lututów
Kinga Gałka kl. II SP CKR Lututów
Weronika Caban kl. II SP CKR Lututów
Marika Osada kl. II SP CKR Lututów
Monika Sobczyk kl. III SP CKR Lututów
Oliwia Pałdyna kl. III SP CKR Lututów
Nagrody w kategorii Szkoła Specjalna
Roksana Kucharska SP Tyble
Nataniel Klatka SP Tyble
Filip Syguła SP Tyble
Wyróżnienia w kategorii Szkoła Specjalna
Dominik Kasendra SP Tyble
Jakub Grela SP Tyble
Sara Hoffmann SP Tyble
Anna Heidt SP Tyble
Kategoria otwarta
Maria Werbicka
Nagrody w kategorii
Fotografia
Piotr Kłobus ZSP Wieruszów
Joanna Kobielska LO Wieruszów
Marcelina Leszczyńska SP Lututów
Wyróżnienia w kategorii
Fotografia
Marta Taras kl. III LO Wieruszów
Barbara Maciejewska kl. V SP Lututów
Vivien Szymanek kl. IV SP Bolesławiec
Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy na podsumowanie Konkursu, połączone z wystawą prac i zdjęć oraz wręczeniem nagród w dniu 22 grudnia 2021, godzina 12.00, w Sali OSP Galewice.
Organizatorzy serdecznie dziękują za udział w konkursie.