Tugazeta

Rozpoczynają przebudowę. Będą utrudnienia

WIERUSZÓW
2017-09-21 14:09
Rozpoczyna się przebudowa ul. Warszawskiej i Wrocławskiej w Wieruszowie. Powiatowy Zarząd Dróg poinformował o projekcie tymczasowej organizacji ruchu. Jak wynika z zapisów w dokumencie, wprowadzenie poszczególnych etapów oraz kolejność ich zastosowana zależy od zamierzeń i harmonogramu wykonawcy. Utrudnienia powinny potrwać do końca listopada bądź początków grudnia. 
 
ETAP I. W tym etapie projektowany jest ruch jednokierunkowy pojazdów z kierunku Rynku w stronę ulicy Warszawskiej. Dla pojazdów kierujących się w stronę Rynku i ul. Wrocławskiej projektuje się objazd ulicami: Waryńskiego, Świerczewskiego i Jana Pawła II.
 
ETAP II. W tym etapie projektowany jest ruch jednokierunkowy pojazdów z kierunku ul. Wrocławskiej w stronę Rynku. Dla pojazdów kierujących się w stronę ul. Wrocławskiej projektuje się objazd ulicami: Jana Pawła II., Świerczewskiego i Parkową.
 
ETAP III. W związku z koniecznością zamknięcia wjazdu/wyjazdu na Rynek z ul. Wrocławskiej projektuje się objazd do Rynku ulicami Kilińskiego i Zamkową. Jednocześnie wschodnią i zachodnią ulicę Rynku projektuje się jako ulice bez przejazdu umożliwiając korzystanie z parkingów przy w/w ulicach.
 
ETAP IV i V. W związku z charakterem i rodzajem robót projektuje się zastosowanie schematu oznakowania robót przewidzianych dla robót krótko trwających wymagających zajęcia pobocza lub chodnika oraz pasa ruchu dla drogi o przekroju 1x2 o dopuszczanej prędkości do 50km/h.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę