Tugazeta

Rozmawiali o ABC działalności gospodarczej

Relacja MCK
2021-12-01 10:28

W dniach 24-25.11.2021r Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Wieruszowie we współpracy z HP 5-20 przeprowadziło warsztaty z zakresu ,,ABC prowadzenia działalności gospodarczej’’. Zajęcia przeprowadzili doradcy zawodowi i pośrednicy pracy MCK w Wieruszowie. W zajęciach wzięli udział uczestnicy HP 5-20.

Pierwszego dnia warsztatów omówiono psychologiczne aspekty działalności gospodarczej, pomysł na działalność oraz etapy założenia własnej firmy.

W drugim dniu spotkania omówiono komunikację, reklamę i zarządzanie zasobami ludzkimi, a także prawo i ulgi prowadzącego działalność.

W spotkaniu uczestniczył również zaproszony gość, Pan Stanisław Lenart – kierownik Powiatowego Urzędu Pracy w Wieruszowie, który przedstawił uczestnikom możliwości wsparcia, jakie oferuje PUP w Wieruszowie młodzieży wchodzącej na rynek pracy. Szczegółowo omówił możliwość pozyskania jednorazowych środków finansowych na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Kadra MCK w Wieruszowie przedstawiła również możliwości pozyskania funduszy unijnych z instytucji wspomagających przedsiębiorczość.

Kadra MCK w Wieruszowie

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę